federacja.gry-online.plAkcja Another War rozgrywa się w czasach II wojny światowej na terenie okupowanej Europy. Jest to barwna historia awanturnika, najemnika i poszukiwacza przygód zarazem, który w tym burzliwym okresie prowadzi swą prywatną wojnę. Gra posiada rozwinięty wątek fabularny z żywą akcją zabarwioną specyficznym humorem i stylem. Znajdziemy w niej wiele odwołań do klasyki z filmów i książek, takich jak: „Indiana Jones”, „Allo Allo’”, „Paragraf 22”, „Szeregowiec Ryan”, „Parszywa Dwunastka”, „Stawka większa niż życie” czy „Jak rozpętałem drugą wojnę światową”.

Chcąc uratować swego dawnego przyjaciela przed nazistami, bohater wplątuje się w krwawą intrygę rozgrywającą się między walczącymi mocarstwami. Akcja rozpoczyna się w małej, okupowanej francuskiej mieścinie. Tam o trwającej wojnie przypominają tylko patrole żandarmerii niemieckiej i okupujące miejscową knajpę grupki żołnierzy Wermachtu na przepustkach. Jednak wszystko kończy się w piekle oblężonego Leningradu, gdzie bohater styka się z jednym z najbardziej niezwykłych tajnych projektów, konstruowanym wspólnie przez niemieckich i radzieckich inżynierów.

Interfejs Another War wzorowany jest na klasycznych przedstawicielach gatunku cRPG, czerpiąc głównie z serii Baldur’s Gate czy Fallout. Posiada renderowaną grafikę 2D w rzucie izometrycznym z prerenderowanymi postaciami. Plansze tła zawierają bardzo duża ilością detali architektonicznych i roślinnych w zróżnicowanych środowiskach. Szczegółowo odtworzono detale mundurów, rynsztunku i broni, wiernie oddając pierwowzory. Dla potrzeb gry stworzono rozbudowany system walki i rozwoju postaci. Gra wykorzystuje efekty aktywnego oświetlenia, efekty dymów, wybuchów, płomieni, efekty atmosferyczne oraz dźwięk przestrzenny.

 

Wersja Kolekcjonerska DVD gry Another War

  • Gra Another War w wersji na płycie DVD
  • Instrukcja papierowa
  • Gra Mortyr, pełna wersja
  • Na płycie DVD program z Hypera, wywiad z Mirage Interactive
  • Na płycie DVD zapowiedź Another War 2
  • Do gry dołączona koszulka z motywem gry
  • Do gry dołączony plakat gry
  • Do gry dołączone nalepki
  • Cena 129 zł


"Po rozsmakowaniu się tym co prezentuje gra, uważam że będzie to dla mnie jedna z najbardziej oczekiwanych gier 2002 roku" www.tothegame.com

"Another War dobrze wypełni lukę w grach dotyczących tematyki II wojny Światowej" www.gamespy.com

Another War

kategoria: cRPG

producent:
Mirage Interactive

dystrybutor PL: IM Group

podobna do: Fallout 2, Baldurs Gate i Planescape Torment

data wydania : maj 2002
data wydania PL : maj 2002

nośnik: 4 CD

Wymagania sprzętowe:

minimalne:
Pentium III 500
128MB RAM
karta graficzna 8Mb
CD-ROM

zalecane:
Pentium III 500
196MB RAM
karta graficzna 8Mb
CD-ROM


copyright © 2000 - 2019 GRY-OnLine S.A.